معلم شهید اسدالله اسدپور / وصیت نامه

0
529

( متن وصیت نامه )

باسمه تعالى

«إنا لله و إنا إليه راجعون»(بقره 156)
بدرستى كه از سوى خدا آمده‌ايم و بازگشتمان به سوى اوست.

مادر اين روز كه اين نامه را مى‌نويسم من به دعوت حق، رهسپار جبهه جنگ مى‌شوم. ولى مادر بدان كه اين دعوت بس با افتخار است. زيرا شما امانتدار خوبى بوده‌ايد و حال خداوند بين شش امانتش كه پيش شما بوده يكى را دعوت كرده كه در راه قرآن و دين مبين اسلام جانفشانى كند. تا ببينم خداوند بزرگ اين افتخار بزرگ را نصيب شما و من مى‌كند يا نه.

مادر اگر به يارى الله و در راه او به شهادت كه به كام خود رسيده‌ام. و از شما انتظار دارم كه سربازان امام زمان(عج) را با سخنان خودتان بسيج كنيد براى دعوت حق. زيرا وقتى كه شما چنين افتخارى نصيبتان شود براستى بايد الگو باشيد. و از برادران و خواهران هم بخواهيد كه به شما تبريك گويند.

مادر عزيز گريه نكنيد و پيراهن مشكى برايم نپوشيد و مدت چهل روزى كه بايد مشكى بپوشيد به نيت امام حسين(ع) و يارانش بپوشيد. من امانت خدا به اسم فرزندى پيش شما و سرباز امام زمان(عج) و نايب برحقش خمينى بت‌شكن رهبر مستضعفان جهان هستم. دليل ندارد كه شما برايم گريه كنيد. فقط فرزندانتان كه سرباز امام زمان(عج) هستند به آنها مواظبت كنيد تا هر لحظه در راه قرآن جانفشانى كنند. از خانوادهاى ديگر درخواست مى‌نمايم كه نه فقط جبهه جنگ راه خداست، بلكه تزكيه خود تلاش پشت جبهه و مبارزه با نفس براستى كه جهادى بس عظيم است.

با تقديم احترامات- فرزندت اسداله اسدپور

جهان اى برادر نماند به كس         دل اندر جهان آفرين بند و بس 

والسلام

 اسداله اسدپور

1361/1/19

 

نوید شاهد فارس : شهيد اسداله اسدپور در يکم مهر ماه 1336 در روستاي فامور از توابع شهرستان کازرون ديده به جهان گشود . تحصيلات را تا مقطع فوق دیپلم گذراند و پس از آن به خدمت آموزش و پرورش با سمت دبير تدريس در مقطع راهنمايي مشغول به کار گرديد ………
وی با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه رفت و سرانجام در بیستم مهر 1361 به شهادت رسید. روحش شاد.

 

 

امروز یکم مهرماه 1399مصادف است با سال روز تولد شهید اسداله اسدپور ، این مناسبت را گرامی داشته و برای آن شهید سرافراز علو درجات و برای خانواده معظمشان اجر مضاعف و برای مادر بزرگوارش صبر و اجر و سلامتی آرزو می کنم / سردبیر

 

بازدیدها: 178